Lidé u nás

Jsme tým nadšenců do domácích mazlíčků a všech věcí, které se okolo nich točí. Práce nás baví a našim zákazníkům chceme nabídnout jen to nejlepší. Vybíráme sortiment zboží, který pro vás a vaše psí, kočičí či jiné chlupaté, fouskaté, ušaté či šupinaté domácí mazlíčky bude ten nejlepší a bude vám dělat radost. S potěšením vás budeme inspirovat, poskytovat vám užitečné informace i naslouchat vám tak, aby práce, kterou děláme, měla smysl. A tohle jsme my:

Martin Mikula

Finance, nákup a vše co se točí kolem peněz
Vystudovaný zubař, ale raději mu svůj chrup nesvěřujeme, protože už na škole dal přednost obchodování. Je v tom totiž nejlepší a umí sehnat naprosto cokoliv a za neuvěřitelných podmínek. Díky němu je také myšlenka tohoto obchodu vůbec na světě. Navíc sportovec do morku kostí a kdy může, sdílí vášeň pro pohyb se svým maďarským ohařem Argem.
email: martin@labet.cz

Nikola Nádaská

Zákaznická podpora a vše, co se točí kolem zákazníků
email: nikola@labet.cz, tel.: 731 655 055

Honza Kábrt

email: honza@labet.cz, tel.: 777 592 640

Kristýna Ryglová

email: kristyna@labet.cz, tel.: 774 161 166

Veronika Liotard

Korektury a přísný dozor nad českým jazykem
Pozitivní a energické sluníčko, které chrlí nápady jako kulomet a přitom stojí nohama na zemi a neodpustí nám ani jednu jedinou čárku ve větě. Miluje zvířata všeho druhu, a snad právě proto nemá doma (kromě manžela) žádné. Cestuje totiž po celém světě a právě teď se přestěhovala z Francie na Maltu, odkud se poťouchle směje našemu počasí.

Anička Chytilová

Strážkyně blogu a sociálních sítí
Anička je tak trochu zázrak přírody. Počínaje tím, že je z přírodně umotaných trojčat, přes její schopnost podívat se na věci z jiného úhlu, až po nevyčerpatelnou dobrou náladu a radost ze života. Věnuje se asi 100 let agility a je v tom opravdu dobrá. A protože chtěla za parťáka něco mezi huňatým vlčákem a malým městským pejskem, zvolila si za společnici šiperku Joplinu.

 

Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost B-export, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Rozumím