Doprava zdarma již při nákupu od 1.499 Kč!

Doprava je u nás na Labet.cz zdarma již při nákupu od 1.499 Kč 

 

Nyní je možné využít pouze dopravu prostřednictvím PPL, Uloženky a Toptrans!!!


Nakupujte u nás pohodlně, od snadného výběru zboží až po jeho převzetí. Nabízíme vám jen osvědčené a oblíbené způsoby doručení až domů, případně osobní odběr na Uloženkách po celé ČR.


Možnosti dopravy

 

Uloženka - Heurékapoint pro Labet.cz

Osobní odběr - Uloženka (69 Kč) - zásilku si můžete vyzvednout osobně na vámi zvolené pobočce od chvíle, kdy vám přijde SMS přímo z Uloženky. Zásilka je zde pak uložena 7 dní. Na Uložence můžete platit i platební kartou. Pokud si vyberete platbu na odběrném místě v hotovosti, bude Vám k dopravnému navíc účtován poplatek 29 Kč.
Maximální hmotnost jedné zásilky je 20 kg, maximální rozměry Poštomatů InPost jsou 41 x 38 x 64 cm.
Zdarma při objednávce od 1.499Kč.

 
 
Balík do ruky - Česká pošta

Balík do ruky - Česká pošta (69 Kč) - zásilku doručí pošta na vámi určenou adresu kdekoliv v ČR následující pracovní den od podání. Vhodné pro ty, kteří jsou si jisti, že budou na uvedené adrese opravdu k zastižení.
Zdarma při objednávce od  1.499Kč.

 
 
Balík na poštu - Česká pošta Balík na poštu - Česká pošta (69 Kč) - zásilku doručí pošta na vámi vybranou poštu kdekoliv v ČR a vy si ji můžete vyzvednout v čase, který vám vyhovuje. Doba uložení je 7 dní, lze si ji prodloužit na 15 dní.
Zdarma při objednávce od  1.499Kč.
 
 
Balík do balíkovny - Česká pošta Balík do balíkovny - Česká pošta (59 Kč) - možnost výběru z více než 120 specializovaných míst v celé ČR, na všech je garantována možnost platby kartou. Hmotnost balíku až do 20 kg, pro vydání stačí znát kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a vaše jméno. Doba uložení je 7 dní, lze si ji prodloužit na 15 dní. Seznam Balíkoven zde.
Zdarma při objednávce od 1.499Kč.
 
 
PPL - doprava domů

Doprava domů - PPL (79 Kč) - zásilku doručí profesionální spediční firma na vámi určenou adresu - do firmy i domů mezi 8:00 - 18:00. Navíc ráno v den doručování vám přijde SMS s 2 hodinovým rozmezím, kdy můžete řidiče očekávat.
Večerní doručení - PPL (79 Kč) - zásilku doručí PPL ve večerních hodinách (17:00 - 21:00). Tato služba je dostupná pouze ve větších městech. Výčet PSČ s večerním doručením naleznete zde. Řidiči můžete zaplatit i platební kartou.
Zdarma při objednávce od 1.499Kč.

 
 
DPD - doprava domů

Doprava domů - DPD (79 Kč) - je připravena pro nedočkavé zákazníky a jejich mazlíčky, kteří chtějí mít balíček co nejdříve u sebe. Tato společnost nabízí spolehlivé doručení zásilky v termínu, který si zvolíte. Pokud Vás řidič nezastihne, pokusí se Vás zastihnout ještě 2 krát. Služba nabízí aplikaci, ve které Vaši zásilku můžete sledovat a pokud Vám nevyhovuje adresa a čas dodání, můžete je jednoduše změnit. Aplikace také slouží ke komunikaci s kurýrem, který Vám veze Vaši objednávku. Pokud bydlíte v Praze, Brně, či Ostravě je Vám navíc poskytnuta možnost večerního doručení.
Zdarma při objednávce od 1.499Kč.

 
 
 Toptrans

Doprava domů - Toptrans (350 Kč) - tento způsob dopravy lze využít pouze pro přepravu křehkých skleněných akvárií a terárií. Dopravce v tomto případě nerozesílá informační SMS ani neinformuje zákazníky telefonicky o čase doručení. Všechny potřebné informace obdržíte přímo od nás e-mailem a SMS. Upozornění - doprava zdarma u produktů přepravovaných prostřednictvím Toptrans je až při nákupu nad 1.999 Kč.včetně DPH.

 
 


Časté dotazy k dopravě

·   Budu platit něco navíc za dobírku?
Doběrečné je zpoplatněno drobným poplatkem navíc, ale pokud nechcete platit ani ten, doporučujeme využít některý z online způsobů plateb, které vám přes bezpečnou bránu GoPay nabízíme. Podívejte se na více informací o platbách

·   Musím celý den sedět doma a čekat na dopravce nebo mi zavolá?
Zvažte, kam zboží chcete poslat. Pokud do práce, doporučujeme vybrat PPL, které je v dodávání do firem špička. Balík za vás může převzít třeba recepční, stačí mít balík zaplacený předem nebo jí předat hotovost na dobírku. PPL vám ráno pošle SMS s časovým rozmezím, kdy řidič balík přiveze a pokud vám toto nevyhovuje, můžete si individuálně přímo s řidičem domluvit náhradní termín.
Pokud jste naopak přes den doma nebo vám vyhovuje větší flexibilita a možnost si zboží cestou domů vyzvednout, zvolte poštu. Česká pošta vám sice pošle SMS také, ale kdy jezdí pošťák právě vaší ulicí, už musíte mít vysledované sami. To bohužel neumíme odhadnout. 

·   Co mám dělat, když přijde balík viditelně poškozený?
Pokud to vypadá spíše na kosmetickou vadu, můžete balík buď převzít nebo si jej zkontrolovat s řidičem. Pokud to ale vypadá na něco vážnějšího (z balíku se něco sype nebo teče, je porušená naše Labet páska apod.), máte 2 možnosti. Vyplnit škodní protokol s řidičem a balík převzít a nebo balík vůbec nepřebírat. V obou případech potřebujeme, abyste nám dali o problému vědět, zbytek s přepravcem vyřešíme my a vám samozřejmě obratem pošleme nové zboží. Pokud je balík navenek v pořádku a poškozené je zboží nebo jeho část, ozvěte se nám co nejdříve mailem nebo telefonem a domluvíme se na dalším postupu.

·   Jak velký balík mi jste schopni přivézt? Co když potřebuji třeba tři obří pytle granulí?
Ve standardní přepravě k vám dokážeme doručit až 50 kg těžký balík. Pokud ale například v domě nemáte výtah, doporučujeme toto uvést do poznámky velkých objednávek a my vám zásilku raději rozdělíme do více menších balíků.

·   Jak si nechat přepravit velké a křehké akvárium?
Pro přepravu velkých a křehkých akvárií s objemem nad 30 litrů zvolte způsob dopravy Toptrans. Ostatní akvária lze přepravit pouze prostřednictvím PPL. Akvária nelze přepravovat Českou poštou ani využít služeb Uloženky. Vše je nastaveno s ohledem na bezpečné doručení vaší zásilky v perfektním stavu.

Akce sleva 5%