Chia 1 kg za 199 Kc! Sleva 50%!

Elixi.cz
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
Chia 1 kg za 199 Kč! (-50%)
Aktuální články:
Postrach jménem celulitida
Celulitida je postrachem většiny žen, ale také mužů. Je však pravdou, že jí trpí převážně ženy. Není to onemocnění jako takové, jedná se v podstatě o nepříjemný estetický problém. Celulitida neboli pomerančová kůže je nehezká hrbolkatá kůže plná dolíčků. Objevuje se především v místech, kde se ukládá tuk. Nejčastěji se s ní můžeme setkat v oblasti hýždí.
Přírodní očista těla s Yuccou
Yucca, také známá pod názvem (juka) strom života, umí nejen pročistit tělo, ale i posilovat imunitní systém, snižovat cholesterol, léčit revma a pomáhat při migréně. Yucca složení: Rostlina má dostatečné množství vitamínů, minerálních látek, sacharidů a živin. Složka saponin působí jako přírodní steroid, který urychluje metabolické procesy a zlepšuje vstřebávání živin. Dále obsahuje protirakovinotvorné fytonutrienty a resveratrol, který omlazuje.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 28. 1. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost B-export, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Rozumím