Pelech pro psa Argi obdélníkový s polštářem - černý se vzorem

Vzhledem k tomu, že jsem pelíšek vybírala už po několikáté a kupovala jsem v minulosti převážně matrace, které se stávaly terčem útoků od našeho bulíka, rozhodla jsem se pečlivě projít nabídku na internetu a vybrat tu nejlepší "postel" a prostor pro odpočinek, která se tentokrát bude skutečně líbit :) Krásných pelíšků je spousta, ale mě se líbila řada pelíšků Argi, ve které se dá vybrat z různých  vzorů, barev i tvarů, které se budou hodit do interiéru pokoje. Jsem hlavně nadšená z možnosti praní měkké matrace, která se dá vyjmout a pelíšek se tak pravidelně udržuje čistý. Nemusím, tak alespoň dávat celý pelech do pračky a mezitím, co se pere matrace, vystelu prostor dečkou.

 

 

Pelech jsem pořídila na Labet.cz společně s granulemi, hračkou a obojkem a za všechno dávám jedna s hvězdičkou. Já i Mína jsme spokojené a přejeme Labetu hodně spokojených zákazníků ;-)


Autor: Elena Kasmanová

ZvířePsi
Blog - AutorElena Kasmanová
Blog - Datum09. 10. 2015
PsiPelechy, polštářky a matrace
Chovatelské potřebyPsi
Pelech pro psa Argi obdélníkový s polštářem - černý se vzorem
Vytvořeno09.10.2015

Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost Top Zoo, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies.

Rozumím