Oliver's Mini Pork Rolls 20 ks

Jako každý pes, i ten náš miluje pamlsky a pro jejich získání je schopný udělat kde co. Protože náš pes zhltne vždy každou sušenku, piškot nebo jinou dobrotu jako malinu, pořídili jsme mu tentokrát tyčinky Oliver´s z vepřové kůže. Psovi (Welššpringršpaněl) chvíli trvá, než jednu spořádá, a tyčka tak částečně slouží i jako hračka. Konečně to vypadá, že si náš Tobík své „sladkosti“ vychutnává. A když u toho ještě samolibě vrtí ocasem, je to víc než jasné.

 

 

Tyčinku si vždy střeží jako poklad a přiblížit se k němu ve chvíli, kdy zrovna nějakou žvýká, je nemožné. Vždy s ní někam uteče nebo popoběhne pro jistotu, že bych si na ni taky dělala zálusk a chtěla mu ji vzít. Vyfotit ho v akci, byla opravdu špionská mise. :) Líbí se mi, že tyčky zastávají i funkci samočištění zoubků. Pro psa je tak spojeno příjemné s užitečným. Moc jsem ocenila také to, že sáček, ve kterém jsou pamlsky zabalené, je opakovaně uzavíratelný a tyčky tak na vzduchu neztrácí na kvalitě a udržují si stálou a pro psa neodolatelnou vůni.


Autor: Bc. Klára Ludvíková

ZvířePsi
Blog - AutorBc. Klára Ludvíková
Blog - Datum06. 01. 2015
Oliver's Mini Pork Rolls 20 ks
Vytvořeno06.01.2016

Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost Top Zoo, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies.

Rozumím