Kosmetika Menforsan

bc

Kosmetiku Menforsan pro vás testují borderky Tobo a Foxi

Často se přistihnu v situaci, kdy svým mazlíčkům precizně chystám jídlo, dbám na to, aby měli vše, co potřebují a dobře vypadali. Nakupuji olej Brit Care Lososový olej pro psy, ovoce, zeleninu, čerstvé maso a pak si sama na večeři dávám obyčejný „vlašák a staré rohlíky“ :-) Ale co bych pro ty mé chlupáče neudělala. Jsem aktivní panička dvou aktivních borderek, a protože své psy nadevše zbožňuji, chci pro ně vždycky to nej. A to nejen ve stravě, ale i v péči o jejich srst a zdraví celkově.

Na webu www.labet.cz jsem narazila na přírodní kosmetiku Menforsan a rozhodla se ji vyzkoušet. Jako prevence proti parazitům nám posloužil Menforsan přírodní obojek pro psy proti klíštatům a blechám a Menforsan repelentní šampón proti hmyzu pro psy. Oba přípravky jsme zkoušeli v zimním období, takže ta pravá zatěžkávací zkouška proti klíšťatům nás teprve čeká, ale zatím mohu vyzdvihnout velice příjemnou vůni obou přípravků a sympatickou reakci mých pejsků, kteří se po koupeli neškrábali, nevyváleli se hned druhý den v močálu, jak tomu obvykle po koupeli bývalo, a šířili příjemnou mentolovou vůni všude, kudy chodili :-)

S mými pejsky se věnujeme agility a na zimních trénincích v hale s písčitým povrchem bylo pravidlem, že druhý den po tréninku měli oba zarudlé, skleněné oči. S tímto problémem nám 100% pomohl Menforsan přípravek pro vnější ošetření očního okolí pro psy a kočky. Stačilo po tréninku nanést čistící vodičku na vatový tampónek a oční okolí psům očistit. Od té doby, co přípravek používáme, jsme po tréninku na písku nebo pobytu v jiném prašném prostředí neměli problém.

Závěrečné zhodnocení:

+ Přípravky od Menforsan měly příjemnou vůni a pěkné balení

- Vyšší cena šamponů, ale myslím, že přiměřená vzhledem ke kvalitě a přírodnímu složení

ZvířePsi
PřírodníAno
Blog - AutorIva a borderky Tobo a Foxi
Blog - Datum07.04.2015
Kosmetika Menforsan
Vytvořeno14.07.2015

Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost Top Zoo, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies.

Rozumím