Tip na mikulášskou nadílku pro kočky!

Také už na vás začíná pomalu doléhat vánoční nálada? My už se Vánoc nemůžeme dočkat! A proto, že bychom byli rádi, aby měli pěkné Vánoce i všichni čtyřnozí mazlíčci, vybíráme do naší nabídky to, čím byste je mohli potěšit. Malý dáreček jako mikulášská nadílka, nebo něco pěkného pod vánoční stromeček určitě přijde vhod. Tady je jeden tip, čím potěšit vaše kočičí přátele. Pěkná krabice plná dárečků od Trixie.


Trixie dárková krabice pro kočky


Blíží se první advent, také 5. prosinec a Mikuláš. No a slyšíte to? ...ťuk, ťuk… to na dveře klepou Vánoce! Koukněte na dárkovou krabici od Trixie. Právě ta je jedním z tipů na dárek od nás. Má zajímavý tvar, který je neobvykle seskládaný, takže vlastně ani není potřeba ji nijak dále balit. Třeba pod stromečkem se bude hezky vyjímat, a aspoň hned bude všem jasné, pro koho je dárek určen. Zvenčí ji zdobí pěkný obrázek kočky a vánoční motivy.


Co najdete uvnitř?


Jaké by to byly Vánoce, kdyby v dárečku chybělo něco měkkého. V tomto případě jsou to roztomilé plyšové hračky myška a ovečka. Na hraní je mezi dárečky ještě gumový červený míček s bodlinkami a pytlíček plněný šantou kočičí. Ten zdobí nápis Merry Christmas. Všechny hračky jsou malé velikosti, takže potěší klidně i koťátka. No a k tomu všemu - jedny pamlsky navrch! Balením tyčinek s hovězí příchutí jistě žádná kočka nepohrdne.


Koukněte na rozbalovací koláž. A můžete se začít těšit na prosinec! :-)


Trixie dárková krabice pro kočky


Dominika, tým Labet.


 

Produkt nebyl hodnocen
Diskuze
Diskuze k článku
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: