Calibra Joy Dog Chicken & Cod Sushi 80g

Jelikož máme doma psí seniorku, hledala jsem pro ni pamlsky, které by byly vhodné. Tvrdé pamlsky z bůvolí kůže, různé tyčky a kosti už nerozkouše, ale já jsem ji nechtěla připravit o chutné odměny.

Jedinou možností pro nás bylo vyzkoušet sušené maso, které je krásně měkké. Vybrala jsem si sušené maso Calibra Joy Dog Chicken & Cod Sushi od české značky Calibra. Naše fenka je navíc velice mlsná, takže výběr byl tímto ztížený, jelikož se jí jen tak něčím nezavděčím. Tyto pamlsky u ní zabodovaly na plné čáře a když jí pamlsek dám, tak ho hned sní a chtěla by další. Pamlsky navíc obsahují málo tuku, takže se nemusím bát, že by po nich přibírala. Jsou žvýkací, takže si s nimi posiluje dásně a obsažený rybí tuk působí pozitivně na klouby, které se také snažíme posilovat. Pro nás obě jsou tyto pamlsky nepostradatelnou součástí každého dne.

 

Autor: Alice Borisová

ZvířePsi
Blog - AutorAlice Borisová
Blog - Datum09. 09. 2016
Calibra Joy Dog Chicken & Cod Sushi 80g
Vytvořeno09.09.2016

Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost Top Zoo, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies.

Rozumím