Apetit malý a střední papoušek 1kg

Směs apetit je ideální pro malé papoušky, jako je právě korela. Je to kompletní krmná směs, která obsahuje, vše co má korela ráda a potřebuje. Především několik druhů slunečnice, prosa a ovsa. Tato krmná směs je kompletní krmivo, které korele stačí ke spokojenému životu. Samozřejmě, ale ocení každé zpestření v jídelníčku, které ji nabídnete. My jsme k této směsi přidali kukuřici, s čerstvým ovocem a zeleninou. Často její jídelníček zpestřujeme ptačincem žabincem (Stellaria media), který nám roste na zahradě, a který tak miluje. Tato směs je různorodá a pestrá na vitamíny, tudíž je korela spokojená a šťastná. K tomuto kompletně výživnému krmivu samozřejmě nesmí chybět vždy přístup k čisté vodě.

 

 

Svou korelu potěšíte i závěsnými tyčinkami různých příchutí, které zde pravidelně také kupuji. Korela ocení Vaši snahu a věřte, že ji tato směs bude 100% chutnat. Každému chovateli vykouzlí úsměv na tváři spokojené a šťastné zvířátko, a pokud se o něj dobře staráte, dá Vám to patřičně najevo.


Autor: Jarmila Vašková

ZvířePtáci
Blog - AutorJarmila Vašková
Blog - Datum01. 10. 2015
Apetit malý a střední papoušek 1kg
Vytvořeno30.09.2015

Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost Top Zoo, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies.

Rozumím