Zdravíčko! Přírodní, získané z lososa.Jak se pozná zdravý pes? Je vitální, skvěle vypadá - jeho kožíšek se krásně leskle. Chutná mu a prostě si užívá života s vámi. Pokud chcete, aby si to vše váš mazlíček co nejdéle udržel, vyplatí se přemýšlet preventivně. Zajistěte chlupáčům kvalitní krmení a zvolte vhodné doplňky stravy. Na jeden takový jsme se dnes podívali z blízka. Je to novinka v našem sortimentu, Lososový olej Argi ve dvou variantách.


Z čeho pochází lososové oleje a jak se získávají?


Losos je krásná ryba žijící v norské přírodě. Kvalitní olej z těchto ryb je získávaný šetrně, lisováním za studena při nízkých teplotách, při kterých se olej oddělí od pevných částí. Podobně se vyrábí například i kvalitní olivové oleje.
 


Jaký jsou přednosti lososového oleje?


Tuk z lososa má vysoký obsah Omega 3 mastných kyselin, obsahuje také vitamíny, antioxidanty. U nás lidé ani zvířata bohužel nemají takový přístup k rybám, jaký mají všichni žijící v přímořských oblastech. Takže přicházíme o složky potravy a vitamíny, které ryby obsahují. Proto je vhodné, používat rybí oleje jako doplněk stravy. Lze díky nim jednoduše tyto důležité složky doplnit.


U psů lze jednoduše oleje přidávat do potravy, ať už krmíte granulemi nebo masem. Lososový olej Argi díky své vůni potravu také provoní a zatraktivní ji i ne příliš velkým jedlíkům.


Dalšími výhodami lososového oleje je jeho blahodárný vliv na krásný lesklý vzhled srsti, působí preventivně proti zánětům kůže, dodává vitalitu a energii.
Jaký je rozdíl mezi lososovým olejem Argi a jeho verzí Premium?


Prémiová verze lososového oleje Argi neobsahuje téměř žádnou vodu. Olej tak nezamrzá ani při velmi nízkých teplotách. Tento olej je rafinovaný, to znamená že je upraven tak, aby měl krásnou čistou konzistenci, barvu a oproti klasické verzi oleje má i méně výraznou rybí vůni.


Jaké další doplňky stravy jsou vhodné pro psy?


Kromě lososového oleje v naší nabídce naleznete také například vitamínové doplňky, kloubní výživu, doplňky stravy podporující imunitu nebo pečující o psí chrup. Stačí si vybrat!
>>> https://www.labet.cz/vitaminy-obvazy-ochranne-limce-a-dalsi-zdravotni-pomucky-pro-psy-cx1000050/


 


 


 

Produkt nebyl hodnocen
Diskuze
Diskuze k článku
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: