Hobby First - krmiva pro hlodavce a ptáky

Hobby First králík pelety

Dostala jsem na vyzkoušení značku Hobby First - konkrétně krmivo pro králíka 1 Pelety 4 kg. Základem granulí je vysoký podíl vojtěšky, která je bohatá na vápník. Ten je vhodný především pro mladší králičky, jako je ten můj. Dříve jsme kupovali Brit Animals Rabbit 3 kg. Ty měly větší peletky a lehčí. Když naplním mističku Hobby Firt peletkama, které jsou menší, stačí jí to na dva až tři dny. Vždycky sní jen kolik potřebuje a zbývá jí i na další dny :) Což velmi oceňuju. Velkou výhodou těchto granulí je, že opravdu mohou být podávány během celého dne. Krmivo nijak nezapáchá a co je taky dobré, že se zbytečně nedrolí a při sypání z pytle do mističky se tak nepráší, jako u jiných značek. Jedinou drobnou nevýhodou je, že pytel s krmením není znovuuzavíratelný, ale určitě mě to neodradí od dalšího nákupu. Krmení doplňujeme už jen neomezeným přístupem k senu, denně čistou vodou v napáječce a občasným zpestřením vhodnou zeleninou či ovocem.
 
Poměr cena/kvalita je pro mě určitě přijatelný a jsem si jistá, že u této značky krmiva zůstanu i nadále.
 
Hobby First pelety
 
Hobby First pelety
 
 
Hobby First andulka
 
Vyzkoušeli jsme nové krmivo určené především pro andulky. Jedná se o krmivo Hobby First andulky 1 kg. Dříve jsme andulkám dávali pouze samotné proso. Krmivo Hobby First je sice o něco málo dražší než samotné proso, ale aspoň v něm dáváme andulkám pestřejší stravu bohatší na surové bílkoviny, tuky, sacharidy a celulózu, což zajišťuje správný vývoj ptáků.
 
Andulky krmíme pravidelně, doplňujeme jim čerstvou vodu, v létě dostávají listy pampelišek a nikdy jsme neměli žádné zdravotní ani jiné problémy.
 
Hobby First Andulka
 
 
Produkt nebyl hodnocen
Diskuze
Diskuze k recenzi
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:

zasilkovna

 

 

 

 

 

Chyba při zobrazování komponenty 'LabetUcPopup'