Přírodní pemza Sofi modrá

Přírodní pemza Sofi modrá
na dotaz na dotaz

Přírodní pemza Sofi je speciální pomůcka, která jednoduchým a rychlým způsobem vyhladí Vaši pokožku. Odstraní ztvrdlou, odumřelou a zrohovatělou kůži, která se často tvoří na patách, loktech nebo dalších místech po těle. Pemza je plná přírodních minerálů, je tvrdá a pórovitá. Obsažené minerály pokožku během čištění ošetřují a posilují její obranyschopnost.

Vyhlazujte Vaši pokožku spolehlivým přírodním materiálem, který vás nezklame.

Použití:
Nejvhodnější je používat pemzu během sprchování nebo koupání, kdy je pokožka změklá a dobře se odstraňuje. Pokud s použitím pemzy teprve začínáte, je dobré ztvrdlou kůži napařit nebo namočit do vody na delší dobu. Poté jemně, ale důkladně odstraňujte pemzou odumřelou pokožku, která ztvrdla. Při prvním použití, zejména pokud máte ztvrdlé kůže velkou vrstvu, obruste pouze horní vrstvu a při dalším koupání nebo sprchování proces opakujte.

Po obroušení je vhodné pokožku ošetřit příslušným hydratačním nebo vyživujícím krémem, popřípadě tělovým mlékem nebo balzámem. Používejte podle potřeby 1 – 2x týdně. Po navrácení hladké a jemné pokožky stačí používat 1x za 14 dní. 

Pravidelným používáním pemzy docílíte zdravé, hladké a krásné pokožky po celém Vašem těle.

Velikost balení:
1 ks

Fotografie je pouze ilustrační, tvar pemzy se může lišit.

VýrobceSofi