Přepravka pro psy Maelson - černo-šedá

Se svým čtyřnohým parťákem Rustym trávím veškerý svůj volný čas. Když by to bylo možné, bral bych si ho s sebou i do práce, ale to prozatím není možné, tak se mu věnuji alespoň když se vrátím domů. Rád cestuji a Rustyho si beru pokaždé s sebou. Rusty moc rád cestuje autem, takže je to zábava pro nás oba. Jelikož ale vím, že je bezpečnost v autě důležitá a Rusty nemůže jen tak ležet v autě, hledal jsem způsob, jak bezpečně spolu cestovat. Na doporučení známých jsem Rustymu pořídil bezpečnostní postroj pro psy do auta, ale to nebylo to pravé. Rusty nebyl spokojený a nechtěl jít do auta. Hledal jsem tedy jiný způsob.

Na internetu jsem našel různé přepravky pro psy do auta, ale žádné nebyly dostatečně kvalitní a bál jsem se, že bych za chvíli musel kupovat nové. Až jsme narazil na internetový obchod Labet.cz, kde jsem našel přesně to, co jsem hledal. Nylonovou přepravku značky Maleson, která je velice kvalitní. Přepravka má ocelovou konstrukci, která je stabilní a pevná. Jedná se o německou firmu, čímž je zajištěna i vysoká kvalita. Přepravka se jednoduše skládá a rozkládá. Rusty je v přepravce velice spokojený a už zase rád cestuje. Už se společně těšíme na další výlet.

 

Autor: Radek Světlý

VýrobceMaelson
Blog - AutorRadek Světlý
Blog - Datum21. 03. 2017
Přepravka pro psy Maelson - černo-šedá
Vytvořeno21.03.2017
Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost B-export, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies. Rozumím