Pelech pro psa Argi obdélníkový s polštářem - hnědý se vzorem

Vážení,
rozhodla jsem se Vám napsat zkušenost s Vaším výrobkem - pelíškem pro psa. Máme fenku briarda, rozmazlenou, zvyklou se povalovat nejraději na sedačce. Váš pelech jsem vybrala z estetického důvodu i s ohledem na přiměřenou velikost a hlavně také, že jsme pořizovali novou sedací soupravu, poněkud vyšší cenové kategorie.

 

 

Syn i vnuk se smáli mé naivitě, že naši Ritu přiměju spát jinde než na gauči. Musím se přiznat, že i já jsem měla obavy, přeci jen fence je už téměř sedm let a jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš. Jaké bylo ale naše překvapení, když sotva jsem pelíšek rozbalila, Rita do něho skočila, zastrkala si ho v kuchyni (z té má všude přehled) a od té doby je to její místo. Ač není nijak moc vychovaná, stačí když ukážu na místo, řeknu pelíšek a je tam, její "poslušnost" v tomto směru udivuje nejen nás, ale i známé.

  

 

Nevím jestli přidáváte do pelíšků lásku ke zvířatům, musím Vám ale za tento výrobek poděkovat, nevím jak působí na jiné psy, ale u nás panuje naprostá spokojenost, že Rita si našla své dobré místo a my máme také své a nemusíme se obávat, kolik dlouhých chlupů si návštěva odnese na šatech. Děkuji za Váš vynikající výrobek.

S pozdravem
Bohumila Lídlová

ZvířePsi
Blog - AutorBohumila Lídlová
Blog - Datum07. 12. 2015
PsiPelechy, polštářky a matrace
Chovatelské potřebyPsi
Pelech pro psa Argi obdélníkový s polštářem - hnědý se vzorem
Vytvořeno07.12.2015

Abychom Vám zpříjemnili nákup, používá společnost Top Zoo, s.r.o. cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby na těchto stránkách, předpokládáme, že souhlasíte s používáním cookies.

Rozumím