Hill's Feline kapsička Adult - Hovězí 85 g

Hill's Feline kapsička Adult - Hovězí 85 g
na dotazna dotaz bez DPH

Kočičky byly přírodou stvořeny jako masožravci a dodnes jim v žilách koluje krev jejich divokých předků. I když dnes svoji kořist dostávají naservírovanou v mističkách, k dlouhému, zdravému a spokojenému životu stále potřebují lahodné a výživné masíčko, které potěší nejen jejich organismus, ale také chuťové pohárky. Po takové lahůdce se bude každá kočička doslova oblizovat až za ušima.

Hill's Feline Adult Beef je kapsička pro dospělé kočky plná lahodný šťavnatých kousků hovězího a vepřového masíčka a vepřových jater, to vše v chutné a voňavé masové šťávě. Tyto suroviny jsou nejen velmi chutné, ale hlavně plné nepostradatelných bílkovin, bez kterých by organismus kočičky nefungovat tak, jak má. Bílkoviny jsou velmi důležité zejména pro tvorbu a udržení svalové hmoty, ale dodávají také velké množství potřebné energie. K jejich přeměně z krmiva pomáhá přídavek DL-methioninu. Energii dodává tělu i rýžová, kukuřičná a pšeničná moučka, která je bohatá na škroby a vytváří tak jakousi zásobárnu pomalu se uvolňující energie. Celulóza plní funkci vlákniny, která usměrňuje pohyb ve střevech a pečuje o zdravou střevní mikroflóru. Díky tomu pomáhá zabraňovat vzniku zažívacích potíží a přispívá i k odbourávání trichobezoárů, neboli chomáčů chlupů usazených v žaludku. Rostlinné oleje a sušené droždí s vysokým obsahem vitaminu B jsou výborným zdrojem omega mastných kyselin, které pečují o zdravou kůži a pomáhají udržet krásnou, lesklou a hebkou srst. Oleje navíc pomáhají ochraňovat střeva před podráždění a podporují vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích. Díky tomu posilují imunitní systém a přispívají k celkové vitalitě. Přídavek taurinu pečuje o funkci zraku, protože zabraňuje vzniku nemoci zvané centrální degenerace sítnice, která může vést až k celkové a trvalé slepotě. Přídavek L-lysin hydrochloridu hraje důležitou roli při vstřebávání vápníku a pečuje tak o zdraví pohybového aparátu. Potřebný je ale také v budování svalů, v hojení tkání a v produkci hormonů, enzymů a protilátek.  Protože vyváženost stravy je stejně důležitá jako kvalita surovin, je její složení pečlivě regulováno. Velmi důležitý je také vyvážený poměr minerálů, který pečuje o správnou funkci organismu a zbytečně jej nepřetěžuje. Komplex klinicky ověřených antioxidantů potom chrání tělo před působením volných radikálů a vytváří tak pro tělo vaší kočičky jakýsi ochranný štít.

Všechny suroviny použité při výrobě kapsiček značky Hill’s dosahují té nejvyšší možné kvality a dodávají tak tělu potřebné množství kvalitních živin, bez rizika zbytečného zatížení organismu. Lahodné a šťavnaté kousky masíčka tak přilákají k mističce každou kočičku, která si ráda pochutná i na něčem jiném, než na svých oblíbených granulkách. Měkká struktura jemných kousků navíc usnadňuje příjem krmiva i těm kočičkám, které trpí nemocemi dásní a zubů, nebo se zotavují po chirurgickém zákroku či zranění.

 

VýrobceHill's