GRANULE + HRAČKA ZDARMA

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
GRANULE + HRAČKA ZDARMA
Ontario Cat Adult Chicken
10 kg
Akční cena: 569
Běžná cena: 699
Kompletní krmivo pro kočky od 1 do 7 let. Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů.Superprémiové granule pro kočky. S vysokým obsahem kuřecího masa.
Ontario Kitten
10 kg
Akční cena: 607
Běžná cena: 749
Ontario Kitten 10 kg je kompletní krmivo pro koťata od 1 do 12 měsíců. Superprémiové granule pro koťata. Vhodné i pro kojící a březí kočky.
Ontario Adult Indoor - kuřecí pro kočky žijící uvnitř 10 kg
Akční cena: 569
Běžná cena: 699
Kompletní krmivo pro dospělé kočky. S vysokým obsahem přírodní vlákniny pro prevenci vzniku bezoáru a jejich snadný průchod trávicím traktem. Superprémiové krmivo pro dospělé kočky - k prevenci vzniku chlupových bezoárů.
Ontario Adult Castrate - kuřecí pro kastrované kočky 10 kg
Akční cena: 609
Běžná cena: 749
Kompletní krmivo dospělé kastrované kočky nebo kočky s nadváhou. Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce.
Ontario tyčinka jehně & rýže pro kočky a koťata, 70 ks
Akční cena: 411
Běžná cena: 437
Doplňkové krmivo pro koťata i dospělé kočky. Velmi chutná, měkká, masová tyčinka, červenohnědé barvy, ideální jako pamlsek. Obsahuje vitamíny A, D3, E a taurin. Měkké tyčinky s jehněčím masem a rýží pro kočky a koťata od 4 měsíců.
Ontario Adult Ocean Fish
10 kg
Akční cena: 492
Běžná cena: 699
Kompletní krmivo pro kočky od 1 do 7 let. Krmivo má nízký obsah magnézia k prevenci tvorby močových kamenů. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a taurin pro zdravé srdce a jeho složení (s mořskými rybami) zajišťuje zdravé zažívání.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Stravou k úspěšné likvidaci trichobezoárů
Trichobezoáry jsou sice u kočiček běžným problémem, se kterým si trávicí ústrojí obvykle samo poradí, někdy je ale matka příroda na vzniklý problém krátká. Ten se začíná projevovat dráždivým kašlem, nadměrným zvracením, zácpou nebo krví ve stolici, bříško je citlivé a tvrdé a kočička je značně nervózní.
Aby chloupky nepadaly
Trichobezoáry jsou věčným problémem. Spolykané chuchvalce chlupů, které se usazují v žaludku, trápí nejen dlouhosrsté kočičky, ale v období výměny srsti ze zimní na letní a naopak jim neuniknou ani kočičky krátkosrsté. Chcete-li vaši malou šelmu chránit před nepříjemným častým zvracením, nebo dokonce před ...
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 26. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.