Flexi Mini 3 samonavíjecí vodítko modré, 3m/8kg

Flexi Mini 3 samonavíjecí vodítko modré, 3m/8kg

Malé kapesní a spolehlivé samonavíjecí vodítko pro psy do 8 kg. Lankové 3 m dlouhé. Více informací
na dotaz
Kód0002240
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze

Pravidelné venčení vašeho domácího mazlíčka je velice důležité. Nejraději by váš čtyřnohý přítel běhal stále volně, ale to bohužel nejde v každé situaci. Proto se budou hodit vám i vašemu miláčkovi praktická vodítka na ven. Vodítka značky Flexi jsou vyráběny ručně v Německu a jejich princip Flexi je založen na svobodě pro páníčka i jeho psa. Značka vodítek Flexi garantuje výborné a kvalitní výrobky, které mají patentovaný brzdící systém s krátkou i trvalou brzdou, pochromovanou karabinu, plastové pouzdro a samonavíjecí lanko nebo pásek. Unikátní vodítka pro vašeho pejska naleznete ve všech velikostech od malých až po obří plemena, proto si vodítko může vybrat každý majitel.

Lankové samonavíjecí vodítko Flexi Mini Classic 3 má velmi jemné a snadné ovládání, protože je vybaveno skvělým brzdícím systémem, tím můžete zbrzdit vašeho psa na kratší nebo delší dobu. Když stisknete tlačítko brzdy palcem, pak mírným tahem vodítka si svého pejska kdykoliv přivedete k sobě. Na jedinečný výrobek Mini Classic si velmi rychle zvykne jak váš psí kamarád, tak i vy jako majitel. Jistě oceníte, že toto praktické vodítko je vyrobeno v kapesním formátu, proto nebudete mít problém s jeho nošením, popřípadě ho schovat do kapsy. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního plastu a samonavíjecí lanko je z polyamidu a polyesteru dosahující délky až 3 metry. Inovativní rolovací systém lanka spočívá v tom, že se nikdy neprověsí. Perfektní design tohoto produktu okouzlí nejen vás, ale i vaše přátele, kteří mají také pejsky malých plemen dosahující váhy v dospělosti do 8 kg. Jedinečný mechanismus Mini Classic je možno ovládat jednou rukou, tudíž budete mít vašeho mazlíčka vždy pod kontrolou.

Jestliže se do vodítka dostane voda či vlhkost, vytáhněte lanko z pouzdra, zabrzděte vodítko a nechte ho dostatečně vyschnout. Navlhčeným hadříkem odstraníte případné nečistoty na povrchu výrobku. Vodítka zásadně používejte jen pro velikost psů, pro které jsou určena. Neomotávejte ho kolem vaší ruky a jiných částí těla a nepoužívejte k uvazování vašeho pejska, mohlo by dojít k úrazům. Dále neotvírejte nikdy kryt vodítka, tím by se mohl trvale poškodit mechanismus. Je doporučeno před každým použitím prohlédnout si Flexi vodítko, protože i vysoce kvalitní materiály podléhají opotřebení. Pořiďte vašemu domácímu mazlíčkovi dokonalé vodítko Flexi Mini Classic 3, které poskytne vašemu čtyřnohému příteli potřebnou volnost a zároveň bezpečí a komfort při venčení.

VýrobceFlexi
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Chyba při zobrazování komponenty 'LabetUcPopup'