Cats Best Nature Gold podestýlka 10 l

Cats Best Nature Gold podestýlka 10 l
100% přírodní a biologicky odbouratelné skvěle hrudkující stelivo s dřevitou vůní pro kočky. Nevynáší se z bedýnky, lze splachovat do toalety a kompostovat. Více informací
347 Kč
29 Kč / l
Přepravní společností: pozítří
Skladem
Kód0000104
Záruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze

Neodmyslitelnou součástí každodenního kolotoče milovníků kočiček je krom naplnění misek a dostatečné dávky drbání, mazlení a her i pravidelná péče o záchůdek. Kočičky jsou stvoření velmi čistotná a špinavá toaleta se leckteré z nich nezamlouvá. I tato ne příliš oblíbená činnost ale nemusí být za trest. Existují totiž steliva, která jsou vyrobená tak, aby citlivým tlapičkám a čumáčkům kočiček poskytovala požadovaný komfort a jejich páníčkům výrazně usnadnila práci.


V současné době jedno z nejoblíbenějších hrudkujících podestýlek Cats Best Nature Gold je toho důkazem. Je vyrobena z nejjemnějších čistě rostlinných vláken získaných z neošetřeného jedlového a smrkového dřeva, která jsou kompostovatelná a 100% biologicky odbouratelná. Podestýlka ve formě miniaturních paletek je ideální zejména pro dlouhosrsté kočičky a do domácností s větším počtem kočiček, protože se nezachytává do srsti a pacek a nedochází k jeho vynášení z bedýnky. Tato podestýlka navíc umožňuje splachování do toalety a tím značně zjednodušuje denní čištění kočičí bedýnky.


Cats Best Nature Gold skvěle hrudkuje a výrazně tak usnadňuje práci s použitým stelivem. Miniaturní paletky se vyznačují vysokou absorpcí tekutiny (až 700% oproti vlastnímu objemu) a při kontaktu s močí tak vytvoří kuličku, kterou lze za pomocí lopatky snadno z bedýnky odstranit. Po vybrání všech exkrementů potom jednoduše dosypete potřebné množství čisté podestýlky a vaše kočička může bez problémů dál používat toaletu. Paletky navíc skvěle pohlcují pach a udrží tak vaši domácnost bez nežádoucích zápachů i bez použití jakýchkoliv umělých přísad. Tyto vlastnosti také přispívají k výraznému snížení spotřeby steliva, protože oproti klasickým bentonitovým a silikagelovým podestýlkám vynikají až trojnásobně vyšší využitelností a ulehčují tak život nejen vám, ale také vaší peněžence.


Celý proces čištění toalety navíc výrazně usnadňuje nízká hmotnost.

Cena za l29
Objem10000 ml
VýrobceCats Best
ZvířeKočky
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:
Zákazníci k tomuto zboží kupují: