Antiparazitní pipeta Advantix pro psy 4-10 kg

Často se nám stává, že pokud s naším psem vyrazíme do lesa na nějakou delší procházku, je náš pes poté doslova obsypán klíšťaty. Jednou jich měl dokonce 18 (!) a ačkoliv jsme si byli jistí, že jsme ho důkladně prohlédli, stále jsme nacházeli další a další.
V případě našeho psa je navíc nevýhoda, že je černý a má poměrně dlouhou a hustou srst, tudíž se v ní klíšťata snadno ztratí.

Jelikož náš pes není zvyklý na obojek (na vycházky mu dáváme postroj), antiparazitní obojek pro nás nepřipadal v úvahu.
Hledali jsme tedy na internetu další alternativy antiparazitik a narazili jsme na pipety Advantix, které měly velmi kladné recenze, rozhodli jsme se je tedy vyzkoušet.
Pro našeho 6 kg jezevčíka jsme zvolili variantu pro psy od 4 do 10 kg.

Co jsme velice ocenili byla velmi jednoduchá aplikace na jedno místo mezi lopatkami, jelikož náš pes nevydrží v klidu ani dvě vteřiny :-)  
Trochu jsem se bála, že by látky obsažené v pipetě mohly našeho psa dráždit, ale vše bylo v pořádku. Nedrbal se ani neolizoval nijak víc než obvykle.

Po aplikaci jsme nechali přípravek 24 hodin působit (počkali jsme, až se účinná látka “rozleze” po celém jeho těle) a pak jsme šli testovat účinnost přímo do terénu.Na to, jak bude pipeta účinkovat jsem byla opravdu zvědavá.
Doma jsme poté psa prohlédli a krom jednoho nepřisátého klíštěte, které však vypadalo… no… jako po flámu :-D , jsme žádné další nenašli. Prohlédli jsme ho i o několik dní později a opravdu - ani jedno klíště.

Pipeta by navíc měla fungovat i proti komárům, blechám a dalšímu otravnému hmyzu, což je v létě obzvlášť vítané. Především kvůli těm komárům mám chuť si pipetu aplikovat i na sebe :-D

Byli jsme tedy rádi, že jsme konečně našli přípravek, co opravdu funguje a nemusíme se bát, co se na něj venku přisaje.

Pipety Advantix můžu rozhodně doporučit i ostatním pejskařům.

Produkt nebyl hodnocen
Diskuze
Diskuze k recenzi
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku:

zasilkovna

 

 

 

 

 

Chyba při zobrazování komponenty 'LabetUcPopup'